Naujienos

Rūdaičių vandens gerinimo stotyje bus atliekami įrenginių plovimo darbai

2021-12-06 Rūdaičių vandens gerinimo stotyje bus atliekami technologinių įrenginių plovimo bei dezinfekavimo darbai.  Laikinai gali pablogėti geriamojo vandens kokybė. Apie tiekiamo vandens sąlygų pasikeitimus informuotas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos departamentas.

Atsiprašome už patiriamus nesklandumus.

Kretingos miesto nuotekų valykloje įdiegta medikamentų šalinimo technologija

Žmonių suvartojamų medikamentų kiekis vis labiau didėja, tačiau retas susimąsto, kur nukeliauja į žmogaus organizmą patekę vaistai. Didelė dalis medikamentų pasišalina iš žmogaus organizmo ir vienaip ar kitaip patenka į buitinių nuotekų valymo įrenginius.

Siekiant sumažinti kartu su išvalytomis nuotekomis išleidžiamą medikamentų kiekį, UAB “Kretingos vandenys“ prisijungė prie tarptautinės komandos ir kartu su partneriais inicijavo projektą “Less is more“.

Lazdininkų vandens gerinimo stotyje bus atliekami įrenginių plovimo darbai

2021 m. spalio 18-19 dienomis Lazdininkų vandens gerinimo stotyje bus atliekami technologinių įrenginių plovimo bei dezinfekavimo darbai.  Dėl atliekamų darbų laikinai gali pablogėti geriamojo vandens kokybė. Apie tiekiamo vandens sąlygų pasikeitimus informuotas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos departamentas.

Atsiprašome už patiriamus nesklandumus.

Tarvydų kaimo gyventojų dėmesiui

2021-10-11 d. nuo 9:00 iki 14:00 val. dėl vandens tiekimo tinklų plovimo-dezinfekavimo darbų nebus tiekiamas vanduo Tarvydų k. gyventojams. Pasirūpinkite geriamojo vandens atsargomis iš anksto. Po atliktų darbų laikinai gali pablogėti vandens kokybė.

Atsiprašome už nepatogumus.

UAB „Kretingos vandenys” - ISO standartus atitinkanti įmonė

UAB „Kretingos vandenys“ porą metų tobulino, tvarkė savo kokybės, darbuotojų saugos ir sveikatos bei aplinkos apsaugos vadybos sistemas ir pagaliau šis nelengvas darbas buvo vainikuotas šių trijų veiklos sričių ISO sertifikatais, liudijančiais, kad šios sistemos jau funkcionuoja. „Kretingos vandenys“ direktorius Tomas Jurgutis pasidžiaugė atkakliu ir darniu komandos darbu, kurio dėka bendrovė įvykdė sertifikavimo metu keliamus reikalavimus, sukūrė ir tobulina įvairias sistemas. Sertifikatai išduodami trejiems metams, o po to atliekamas pakartotinis sertifikavimas.

UAB „Kretingos vandenys“ svečiavosi Lietuvos vandentiekininkai

UAB „Kretingos vandenys“ sulaukė didelio būrio svečių. Bendrovėje vyko Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos“ (LVTA) frakcijos 10+, apimančios mažesniųjų rajonų vandens tiekimo įmones, narių susitikimas. Vandens tiekimo įmonių vadovai aptarė Europos Sąjungos, ministerijos ir valstybės reikalavimus tvarkant dumblą, reikalavimus valant nuotekas, azoto ir fosforo valymo problemas. Susitikime buvo paliestas ir galimas įmonių stambinimo klausimas, keliantis nemažai diskusijų, ar to reikia, ar tai apsimokės, ar tai duos apčiuopiamos naudos.