Klientų aptarnavimas, avarijos, gedimai
Užduokite klausimus elektroniniu paštu
Valdykite savo paslaugas, peržiūrėkite sąskaitas

Atsiskaitymas už paslaugas

Už suteiktas paslaugas per ataskaitinį laikotarpį atsiskaitoma pagal pateiktą mokėjimo pranešimą kiekvieną mėnesį

Viskas labai paprasta – kaip ir mokant už bet kokią kitą paslaugą: gaunate sąskaitą (mokėjimo pranešimą) ir ją apmokate, o kad apskaita būtų tiksli, prašome mėnesio pabaigoje  deklaruoti faktinius to mėnesio skaitiklių rodmenis. Pagal šiuos rodmenis mokėjimo pranešimą pateiksime kitą mėnesį, iki 10 dienos. Negavus mokėjimo pranešimo iki mėnesio 20 dienos, prašome kreiptis el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt  arba telefonu Nr. (8 445) 78565 (spausti 3).

Taip pat siūlome Jums popierines sąskaitas keisti į elektronines. Kaip tai padaryti? Jums tereikia su mumis susisiekti vienu iš pasirinktų ir Jums patogių būdų bei pranešti, jog pageidaujate gauti elektronines sąskaitas:

Šitokiu būdu mokėjimų pranešimus gausite greičiau ir patogiau nei paštu. Tuo pačiu prisidėsime prie tvarios aplinkos kūrimo.

Labai prašome savo įmonės klientų, gavus mokėjimo pranešimą laiku atlikti mokėjimą bei deklaruoti einamojo mėnesio faktinius skaitiklių rodmenis (ne vėliau kaip paskutiniąją mėnesio savaitę). Būkime supratingi ir atsakingi – taip išvengsime nesklandumų ir nesusipratimų.

Atsiskaitymo būdai

Už UAB „Kretingos vandenys“ paslaugas atsiskaityti galima:

 • Swedbank, AB
 • Luminor Bank AS
 • AB SEB bankas
 • AB Šiaulių bankas
 • Prekybos centruose Maxima
 • AB Lietuvos paštas
 • UAB „Kretingos vandenys“ savitarnoje;
 • Perlo terminaluose ir sąskaitų apmokėjimo platformoje „Perlas GO“.
 • Savitarnos svetainėse „Ignitis“ arba „Viena sąskaita

Sąskaitas už paslaugas galite apmokėti vieno mygtuko pagalba naudojantis Savitarna

    SAVITARNOJE Jūs patogiai ir greitai galite tvarkyti savo sąskaitas ir mokėjimus, atsiskaityti už suteiktas paslaugas vos keliais mygtukų paspaudimais, deklaruoti skaitiklių rodmenis; registruoti gedimus, pateikti prašymus, užklausas, užsakyti papildomas paslaugas bei darbus.

Savitarnos privalumai:

 • Mokėjimus atliksite – vieno mygtuko pagalba.
 • Vienu prisijungimu matysite ir galėsite administruoti net kelias sutartis.
 • Užtikrinamas saugumas apmokant sąskaitas už paslaugas.
 • Tai pat patogiai galėsite atlikti mokėjimus naudojantis mobiliaisiais įrenginiais (telefonais, planšetėmis).

Kaip prisijungti prie savitarnos portalo, deklaruoti rodmenis, apmokėti sąskaitas ar pasikeisti kontaktinę informaciją žiūrėkite vaizdo įrašą – Kaip prisijungti prie savitarnos?

E-sąskaita – patogiausias ir greičiausias būdas reguliariai atsiskaityti už UAB „Kretingos vandenys“ suteiktas paslaugas

Jums tik reikia kreiptis į banką, kurio paslaugomis naudojatės ir sudaryti E-sąskaitos sutartį.

Kodėl verta naudotis E-sąskaita?
Patogu – nereikia kiekvieną mėnesį vykti į pašto skyrių ar banką, stovėti eilėse. 
Saugu – mokesčiai visada apmokami laiku – nereikia vargintis užpildant sąskaitas ir atsiminti mokėjimo terminų.

Pasirašius su banku E-sąskaitos sutartį, bankas kiekvieną mėnesį pagal bendrovės pateiktus duomenis nuo kliento  banko sąskaitos nuskaitys reikiamą sumą. Sąskaitą su duomenimis apie suvartotą vandenį ir jos kainą, iš UAB  „Kretingos vandenys“ gausite kiekvieną mėnesį Jūsų pasirinktu būdu.
Naudojantis E-sąskaita, skaitiklių rodmenis galima pranešti telefonu (8 445) 78565, prisijungus prie UAB „Kretingos vandenys” savitarnos arba elektroniniu paštu: abonentinis@kretingosvandenys.lt.

 Rodmenų deklaravimas

 1. Tiek šalto, tiek karšto vandens apskaitos prietaisų rodmenis  deklaruokite kiekvieną mėnesį. Rodmenys įrašomi į sąskaitą, jei apmokame naudojantis popierine sąskaita.
 2. Jei mokama naudojantis elektronine bankininkyste, mokėjimas atliekamas per „Įmokos ir mokesčiai“, skaitiklių rodmenys į lentelę surašomi tokia eilės tvarka, kokia yra sąskaitoje.
 3. Jei naudojatės UAB „Kretingos vandenys“ Savitarna, apskaitos prietaisų rodmenis galite deklaruoti Savitarnoje.
 4. Tuo atveju, kai sąskaitoje mokėjimo suma yra 0,00 (nulis) Eur, vandens apskaitos prietaisų rodmenis Vartotojas turi pranešti telefonu (8 445) 78565, elektroniniu paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt arba prisijungus prie Savitarnos.
 5. Nepranešus rodmenų, suvartoto vandens kiekis einamąjį mėnesį apskaičiuojamas pagal dvylikos mėnesių, einančių prieš mėnesį, kurį Vartotojas nedeklaravo geriamojo vandens apskaitos prietaisų.

UAB „Kretingos vandenys“ banko sąskaitos

BankasSąskaitos numeris
AB „Swedbank“LT737300010002533352
AB „Luminor Bank“LT904010041800020293
AB „SEB bankas“LT567044060000759376
AB „Šiaulių bankas“ LT747180600012467982