Klientų aptarnavimas, avarijos, gedimai
Užduokite klausimus elektroniniu paštu
Valdykite savo paslaugas, peržiūrėkite sąskaitas

Pokyčiai aukščiausių standartų link

UAB „Kretingos vandenys“ rūpinasi, jog Kretingos miesto gyventojus pasiektų kuo geresnės kokybės vanduo, o aptarnavimas atitiktų aukščiausios kokybės standartus. Per pastaruosius kelerius metus sėkmingai tobulindama savo veiklą, įmonės komanda įvykdė reikšmingus pokyčius lėmusius puikius rezultatus tiek įmonės viduje, tiek paslaugų teikimo sferoje.

Žalioji energija – tvaresniems veiklos procesams

Atsinaujinančių išteklių energijos panaudojimas ir tvarumas – tampa vis aktualesnėmis vertybėmis, kuriomis stengiamasi vadovautis, siekiant atsakingai vykdyti įmonės veiklą ir prisidėti prie gamtos išsaugojimo.

Dar praeitą vasarą žalioji energija tapo ir UAB „Kretingos vandenys“ veiklos dalimi.

Surengusi viešąjį konkursą tvariai energijai įsigyti iš saulės parkus plėtojančios įmonės „Green Genius“ – UAB „Kretingos vandenys“ tapo viena pirmųjų valstybinių įmonių Lietuvoje integravusių atinaujinančių išteklius savo veiklos procesuose.

Toks sprendimas prisidėjo prie visapusiškai teigiamų pokyčių – žalioji energija ne tik padeda  mažinti klimato atšilimą, yra pigesnė, bet ir skatina šalies energetinę nepriklausomybę, nes  naudojama mūsų šalyje gaminama elektra.

Atsinaujinančius išteklius įmonė pritaiko kasdienėje darbo praktikoje: siurblinėse, vandens valymo įrenginiuose bei vandens gavimo stotyse, taip užtikrindami aplinkos saugumą bei tvarius vandens gavybos procesus.

ISO standartus atitinkanti įmonė

UAB „Kretingos vandenys“ komanda gali pasidžiaugti ir tuo, jog nuolatinis tobulėjimas bei veiklos procesų gerinimas atnešė dar vieną svarbų laimėjimą – jai buvo suteiktas ISO sertifikatas. Tai itin reikšmingas įvertinimas įrodantis, jog įmonėje efektyviai funkcionuoja kokybės, darbuotojų saugos ir sveikatos bei aplinkos apsaugos vadybos sistemos.

Siekiant atitikti visus keliamus reikalavimus prireikė ir laiko, ir pastangų, tačiau darnus kolektyvas, įmonėje puoselėjama darbo kultūra ir nuolat keliami aukščiausi tikslai padėjo pasiekti puikių rezultatų, o sertifikuotos vadybos sistema paskatino sėkmingesnį darbą ir įmonės viduje.

Buvo kruopščiai peržvelgtos veiklos sritys, įdiegtos naujos sistemos, kurios netruko pasitesinti – sistemingas ir nuoseklus procesų vykdymas leidžia sutaupyti laiko, gerina darbo našumą, padeda taupyti resursus, gerina klientų aptarnavimo kokybę, kultūrą, o tuo pačiu kuria ir didesnį jų pasitikėjimą. 

Tiesa, šis sertifikatas nėra suteikiamas visam laikui – jis išduodamas trejiems metams, todėl įmonėje ir toliau nenutrūkstamai turi būti vykdomi efektyvumo vystymo procesai, kurie gerintų UAB „Kretingos vandenys“ veiklą ir atitiktų klientų poreikius, o svarbiausia užtikrintų įmonės misiją – klientams skaidriai, etiškai teikti kokybiškas paslaugas, o darbuotojams sukurti visapusiškas tobulėjimo galimybes.

Įrengta medikamentų šalinimo technologija

Rūpindamasi vandens kokybe ir valymo įrenginiais, UAB „Kretingos vandenys“ stengiasi vadovautis inovacijomis, kad rezultatai būtų kuo kokybiškesni.

Vienas naujausių įmonės projektų – medikamentų šalinimo technologija, kuri buvo įdiegta atsižvelgiant į tai, jog vis didesnį rūpestį kelia žmonių suvartojamų medikamentų likučiai, kurie patenka į buitinių nuotekų valymo įrenginius ir kaip rodo tyrimai, daro neigiamą poveikį augalijai bei gyvūnijai.

Siekdami sumažinti su išvalytomis nuotekomis išleidžiamą medikamentų kiekį, UAB „Kretingos vandenys“ prisijungė prie tarptautinės komandos ir kartu su partneriais inicijavo projektą „Less is more“. Jo tikslas buvo įrengti papildomą pilotinę nuotekų valymo grandį Kretingos miesto nuotekų valykloje, užtikrinant medikamentų pašalinimą iš valytų nuotekų.

Šiandien UAB „Kretingos vandenys“ Kretingos miesto nuotekų valykloje yra pastačiusi aktyvintos anglies filtrą, kuris žymiai pagerino ištekančių nuotekų kokybę ir efektyviai sumažino medikamentų, tokių kaip paracetamolis, diklofenakas, ibuprofenas, koncentracijos kiekį nuotekose.