Klientų aptarnavimas, avarijos, gedimai
Užduokite klausimus elektroniniu paštu
Valdykite savo paslaugas, peržiūrėkite sąskaitas

Papildomai teikiamos paslaugos

Nuotekų valykloje, adresu Lankų g. 17 Kretinga, fiziniams ir juridiniams asmenims teikiamos šios apmokestinamos paslaugos

Nuotekų, paviršinio vandens aktyvaus dumblo mėginių laboratoriniai tyrimai.

Laboratorijos paslaugas gali užsisakyti visi fiziniai ir juridiniai asmenys, nepriklausomai nuo to ar jie yra „Kretingos vandenų“ klientai. Klientai norintys išsitirti nuotekų vandenį arba paviršinį vandenį, turi pristatyti mėginį į laboratoriją švariame stikliniame arba plastikiniame 3l talpos inde. Tyrimų atlikimo trukmė paprastai svyruoja nuo 3 iki 10 darbo dienų, o gautų rezultatų protokolas bus pateikiamas el. paštu arba atvykus į laboratoriją.

Buitinių nuotekų priėmimas.

Fiziniai ir juridiniai asmenys (abonentai) sudarę atvežamų nuotekų tvarkymo sutartį su UAB „Kretingos vandenys“ buitines nuotekas, asenizacijos transporto priemonėmis, gali priduoti į nuotekų priėmimo stotelę. Taip pat yra galimybė asenizacijos transporto priemonių talpyklas pasipildyti buitiniu vandeniu.

Aktyvaus dumblo pardavimas

Visi fiziniai ir juridiniai asmenys, nepriklausomai nuo to ar jie yra „Kretingos vandenų“ klientai, turi galimybę įsigyti aktyvaus (veikliojo) dumblo. Dumblo įsigijimui būtina užpildyti prašymą.