Klientų aptarnavimas, avarijos, gedimai
Užduokite klausimus elektroniniu paštu
Valdykite savo paslaugas, peržiūrėkite sąskaitas

INFORMACIJA KLIENTAMS

Gerbiami klientai,

Artėjant šaltajam sezonui primename, kad vandens apskaitos mazgo patalpų temperatūra privalo būti ne žemesnė nei + 5 ºC, užsandarinkite langus bei duris, vamzdžius bei skaitiklius apsaugokite termoizoliacinėmis medžiagomis. Jei dėl kliento neapdairumo užšals ar sprogs vamzdynai, suges vandens skaitikliai ar teks remontuoti vandentiekio įvadą į būstą, šias remonto išlaidas teks apmokėti patiems gyventojams.  

Papildomai informuojame, kad jei neturite tokios galimybės, galime pasiūlyti  laikiną atjungimą nuo geriamojo vandens tiekimo. Tokiu atveju prašome kreiptis su prašymu į UAB „Kretingos vandenys“ (toliau – Bendrovė) el. paštu info@kretingosvandenys.ltPrašyme nurodykite objekto adresą, savo kontaktinius duomenis ir preliminarų laiką, kada sudarysite sąlygas Bendrovės darbuotojams patekti į objektą, nuimti apskaitos prietaisą ir užplombuoti ventilį ar aklę. Atsakingas darbuotojas susisieks su Jumis nurodytu telefono numeriu, ir suderinsite laiką. Minėtai paslaugai taikomas 20,03 Eur mokestis.

Atsiradus poreikiui, tokia pačia tvarka prašome  kreiptis dėl prijungimo (po laikino atjungimo) prie geriamojo vandens tiekimo atnaujinimo.

UAB „Kretingos vandenys“