Atsiskaitymo už UAB „Kretingos vandenys“ suteiktas paslaugas bei rodmenų deklaravimo tvarka

Gerb. klientai, informuojame, kad už suteiktas paslaugas per ataskaitinį laikotarpį atsiskaitoma pagal pateiktą mokėjimo pranešimą kiekvieną mėnesį. 

Viskas labai paprasta - kaip ir mokant už bet kokią kitą paslaugą: gaunate sąskaitą (mokėjimo pranešimą) ir ją apmokate, o kad apskaita būtų tiksli, prašome mėnesio pabaigoje  deklaruoti faktinius to mėnesio skaitiklių rodmenis. Pagal šiuos rodmenis mokėjimo pranešimą pateiksime kitą mėnesį, iki 10 dienos. Negavus mokėjimo pranešimo iki mėnesio 20 dienos, prašome kreiptis el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt  arba telefonu Nr. (8 445) 78565 (spausti 3).

Taip pat siūlome Jums popierines sąskaitas keisti į elektronines. Kaip tai padaryti? Jums tereikia su mumis susisiekti vienu iš pasirinktų ir Jums patogių būdų bei pranešti, jog pageidaujate gauti elektronines sąskaitas:

prisijungus prie UAB „Kretingos vandenys“ savitarnos;

elektroniniu paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt;

žinute messenger programėlėje (Kretingos vandenys facebook profilyje) arba žinute facebook UAB Kretingos vandenys puslapyje.

Šitokiu būdu mokėjimų pranešimus gausite greičiau ir patogiau nei paštu. Tuo pačiu prisidėsime prie tvarios aplinkos kūrimo.

Labai prašome savo įmonės klientų, gavus mokėjimo pranešimą laiku atlikti mokėjimą bei  deklaruoti einamojo mėnesio faktinius skaitiklių rodmenis (ne vėliau kaip paskutiniąją mėnesio savaitę). Būkime supratingi ir atsakingi – taip išvengsime nesklandumų ir nesusipratimų.

Atsiskaityti už UAB „Kretingos vandenys“ teikiamas paslaugas galite:

  • UAB „Kretingos vandenys“ SAVITARNOS SVETAINĖJE;
  • E. sąskaita – automatinis sąskaitos apmokėjimas (daugiau informacijos teiraukitės savo banke);
  • internetine bankininkyste;
  • savitarnos svetainėse IGNITIS arba VIENA SĄSKAITA
  • Lietuvos pašte;
  • Perlo terminaluose; 
  • prekybos centruose Maxima.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į UAB „Kretingos vandenys“ telefonu Nr. (8 445) 78565 (spausti 3) arba el. paštu adresu: abonentinis@kretingosvandenys.lt