Atnaujinami vandens apskaitos prietaisų tikrinimo ir keitimo darbai

UAB „Kretingos vandenys“ informuoja, kad nuo 2021 m. liepos mėnesio  atnaujina vandens apskaitos prietaisų tikrinimo ir keitimo veiklą Kretingos miesto bei rajono gyventojų būstuose. 

Saugodami save ir kitus, įmonės darbuotojai pas gyventojus vandens skaitiklių patikrą ir keitimą atliks tik naudodami apsaugos priemones (apsaugines veido kaukes, vienkartinius antbačius, vienkartines pirštines bei dezinfekcinį skystį).

Informuojame, kad deklaruoti vandens apskaitos prietaisų parodymus bei atsiskaityti už UAB „Kretingos vandenys“ teikiamas paslaugas privaloma kiekvieną mėnesį. 

Jei planuojate išvykti ilgesniam laikui ir nesinaudoti UAB „Kretingos vandenys“ teikiamomis paslaugomis, būtina apie tai pranešti telefonu 844543821 arba el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt . 

Atkreipiame dėmesį, kad mėnesinė pardavimo kaina (abonentinis mokestis) priskaičiuojama kiekvieną mėnesį, nepriklausomai nuo naudojimosi / nesinaudojimo paslaugomis, todėl, prieš išvykstant ilgesniam laikui, galite sumokėti pardavimo kainą (abonentinį mokestį) už keletą mėnesių ar net metus.

Primename, kad klientams, norintiems atsisakyti popierinių sąskaitų už UAB „Kretingos vandenys“ teikiamas paslaugas ir pageidaujantiems gauti sąskaitas elektroniniu paštu, tiesiog reikia informuoti bendrovės darbuotojus el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt  arba paskambinti telefonu 844543821.

Kviečiame būti draugiškus aplinkai - prisidėti prie popieriaus taupymo ir medžių išsaugojimo.